SKKT w szkole Podstawowej nr 1 w Szczawnicy prowadzone jest przez Panią Wiolettę Sypek

oraz Panią Joannę Moskalik.                                                                                                                                                                         

Koło skupia 93 uczniów. Na podstawie programu Koło organizuje różnego rodzaju rajdy, wycieczki, dzięki którym członkowie korzystają z atrakcyjnych rabatów, są  objęci ubezpieczeniem.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne

Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szczawnicy

Lubań 29.09.2017
DSC_0316
DSC_0310
DSC_0303
DSC_0344
Lubań

47 Rajd Śladami Partyzantów

Lubań 2017

Więcej

Bereśnik

June 15, 2017

Grupa młodzieży SKKT Szkoły Podstawowej wybrała się na wycieczkę na Bereśnik.

Wycieczka na Jarmutę

June 02, 2017

Turyści zrzeszeni w Szkolnym Kole Krajoznawczo Turystycznym (SKKT) wybrali się dzisiaj na wycieczkę. Poznawanie naszej najbliższej okolicy jest bardzo ważne, gdyż czasem, wyjeżdżając na dalsze wycieczki, nie znamy bliskich nam obiektów i atrakcji turystycznych. Jarmuta, to góra rzadko odwiedzana przez turystów. Nie biegnie przez nią żaden szlak turystyczny. SKKT wybrało więc Jarmutę, jako ważny punkt planu dzisiejszej wędrówki. Wspaniałe widoki wynagradzały trudy podejścia a pogoda była wspaniała. Z Jarmuty 29 turystów powędrowało na główny szlak i Małymi Pieninami, przez Szafranówkę dotarło do schroniska Orlica nad Dunajec. Całą pięciogodzinną eskapadę zakończył wspólny posiłek. Byli z nami, służąc wiedzą przyrodniczą i pomocą, pani Natalia Mastalska i pan Wojciech Kukla. Dziękujemy. /W.Sypek/

Kulig - ferie 2017

February 15, 2017

Szczawnicki Oddział PTTK zafundował nam w czasie feryjnego wypoczynku nie lada atrakcję. Członkowie Szkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego (SKKT) na czele ze wspaniałymi opiekunami (Panią Wiolettą Sypek oraz Panią Joanną Moskalik),  uczestniczyli w feryjnym kuligu, który rozpoczął się przejazd saniami "Na Pokrzywy" w Dolinie Sopotnickiego Potoku, tam harce na śniegu, przez powrót do "Czardy" na smaczne kiełbaski i gorącą herbatę. Na stołach nie zabrakło również słodkości. Zabawom i tańcom nie było końca.

Please reload